كور ایران مذاکره رضاییان استقلال ازبکستان

كور: ایران مذاکره رضاییان استقلال ازبکستان رامین رضاییان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

با یک سناریوی خاص، احتمالا او شکست هم می‌خورد ، محال است اردوغان بدون

احزاب معارض اردوغان در حال حاضر شرایط مناسبی یافته اند که از سال ۲۰۰۲ که شاهد سیطره اردوغان و حزب عدالت و توسعه بودند، چنین نبود. از این رو، انتظار می..

ادامه مطلب

علیه بشریت خواند ، شنیع‌ترین جنایت&quot، محمود عباس هولوکاست را &quot

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با تاکید دوباره بر احترام به یهودیان، هولوکاست را شنیع‌ترین جنایتی توصیف کرد که تاکنون علیه بشریت انجام شده است است. محمود ع..

ادامه مطلب

زمانی که کارها پیشگیری تاثیری نشان نداد،نیروی ما از سلاح استفاده کرد / سخنگوی وزارت دفاع اتریش

سخنگوی وزارت دفاع اتریش با اشاره به اتفاقات انجام شده است در محل اقامت سفیر کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: زمانی که کارها پیشگیری تاثیری از خود نشان نداد، نیروی ..

ادامه مطلب

کاخ سفید توئیت‌های ترامپ را ناشنیانه توجیه کرد

«سارا هاکبی» سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید گفت: «دونالد ترامپ» مدیر جمهوری آمریکا نمی دانست ویدیوهای ضد مسلمانان، که در صفحه توییترش به اشتراک گذاشته، به یک گروه س..

ادامه مطلب

بغداد هیچ دشمنی با اربیل ندارد / گفتگو با رهبران کرد ادامه دارد ، وزیر کشور عراق

وزیر کشور عراق تأکید کرد که بغداد دشمنی با اربیل ندارد و پرسشها کنونی می‌تواند از طریق گفت‌وگو حل شود. وزیر کشور عراق: بغداد هیچ دشمنی با..

ادامه مطلب

ترور روزنامه‌نگار اهل مالت که راجع به اوراق پاناما تحقیق می‌کرد

یکی از برجسته‌ترین روزنامه‌نگاران تحقیقی جمهوری مالت که مبادلات خارجی و فساد مالی نخست وزیر این کشور را در رسوایی اوراق پاناما افشا کرد، در انفجار بمبی ..

ادامه مطلب

عکس) + کشته شدن ژنرال روس به دست داعش (

وزارت دفاع روسیه از کشته شدن ژنرال روسی در نتیجه گلوله باران داعش در دیرالزور سوریه خبر داده است.  کشته شدن ژنرال روس به دست داعش (+عکس..

ادامه مطلب

آمریکا آشپز پوتین را هم تحریم کرد

 موج تازه تحریم های ضدروسی دولت دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا حتی مشمول بر یوگنی پریگوژین آشپز سابق ولادیمیر پوتین مدیر جمهوری روسیه نیز شده است اس..

ادامه مطلب