كور ایران مذاکره رضاییان استقلال ازبکستان

كور: ایران مذاکره رضاییان استقلال ازبکستان رامین رضاییان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شاهکار تازه استقلال که دستمایه طنز پرسپولیسی‌ها شد!

تیتر مهم روزنامه پنجشنبه هواداری پرسپولیس دستمایه قراردادن شاهکار مدیران و کادرفنی استقلال در خرید بی آخر در فصل نقل و انتقالات بوده هست. آنها که تقریبا هر بازی

شاهکار تازه استقلال که دستمایه طنز پرسپولیسی‌ها شد!

شاهکار تازه استقلال که دستمایه طنز پرسپولیسی ها شد!

عبارات مهم : بازیکن

استقلال این قدر بازیکن خریده که حالا 3 یار هم اضافه دارد.

تیتر مهم روزنامه پنجشنبه هواداری پرسپولیس دستمایه قراردادن شاهکار مدیران و کادرفنی استقلال در خرید بی آخر در فصل نقل و انتقالات بوده هست. آنها که تقریبا هر بازیکنی را در بازار دیدند که بالای سی سال داشته را خریده اند ، حالا سه یار بزرگسال اضافه در لیست ارزش دارند و باید کنارشان بگذارند.

شاهکار تازه استقلال که دستمایه طنز پرسپولیسی‌ها شد!

این اتفاق البته خیلی هم راحت نیست. چرایش بر می گردد به اشتباه بچگانه همین گروه یعنی توفیقی و منصوریان و دوستان ارزش در کنار گذاشتن روزبه چشمی به علت آسیب دیدگی. یعنی آنها علی رغم آنچه در ذهن دارند ، نمی توانند الان امید ابراهیمی و محسن کریمی را از لیست خارج کنند ، چون هر لحظه ممکن است پرونده اقلا 250 هزار دلاری بدهی به پروپئیچ باعث شود که باز محرومیتی گریبانگیرشان شود و دیگر اجازه خرید بازیکن نداشته باشند و تیم بدون دو ستاره اثرگذارش فصل را ادامه دهد. بخصوص که قیمت امید حسابی هم بالاست.

جدی ترین گزینه ها شاید جهت خروج ، بازیکنانی مثل مگویان باشند که او هم قراردادی 300 هزار دلاری را به استقلال تحمیل می کند. البته توفیقی و دوستان قبلا نشان دادند هراسی از ایجاد هزینه جهت فردا و فرداهای تیم ندارند و قرارداد پروپئیچ و فسخش که حالا به چالشی بدل شده است ، نشانی از همین نوع نگاه هست. قراردادی که می دانستند یکسالش باقی مانده ولی فسخش کردند.

تیتر مهم روزنامه پنجشنبه هواداری پرسپولیس دستمایه قراردادن شاهکار مدیران و کادرفنی استقلال در خرید بی آخر در فصل نقل و انتقالات بوده هست. آنها که تقریبا هر بازی

دیگر گزینه خروج می تواند فرشید باقری باشد که پیشنهادهای خوبی داشت و می توانست به تیم های خوبی برود ولی او را معطل کرده اند. فکر می کردند چون برانکو از این بازیکن در دفاع می خواسته استفاده کند ، این ها هم توان استفاده از او در دفاع را دارند. ولی انگار باز هم مثل فصل قبل راجع به اش اشتباه کرده اند.

گزینه دیگر می تواند مجتبی جباری باشد که حالا می گویند انگار باز مصدوم هست. لغو قرارداد مجتبی یعنی ضرری به اندازه یک قرارداد دو ساله و یعنی یک شاهکار مدیریتی جدید!

به نظر می رسد این دستمایه طنز قرار گرفتن این سبک تیم بستن ، خیلی هم عجیب نیست!

شاهکار تازه استقلال که دستمایه طنز پرسپولیسی‌ها شد!

اخبار ورزشی – خبرانلاین

واژه های کلیدی: بازیکن | قرارداد | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs