كور ایران مذاکره رضاییان استقلال ازبکستان

كور: ایران مذاکره رضاییان استقلال ازبکستان رامین رضاییان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی سامانه سهام عدالت دوباره در دسترس مشمولان قرار داده شد

سامانه سهام عدالت که از ابتدای مهرماه به‌مدت ۱۰ روز به‌منظور بروزرسانی و اعمال تغییرات مورد نیاز از دسترس عموم و مشمولان خارج شده است بود، دوباره راه‌اندازی شد.

سامانه سهام عدالت دوباره در دسترس مشمولان قرار داده شد

سامانه سهام عدالت دوباره در دسترس مشمولان قرار گرفت

عبارات مهم : شماره

سامانه سهام عدالت که از ابتدای مهرماه به مدت ۱۰ روز به منظور بروزرسانی و اعمال تغییرات مورد نیاز از دسترس عموم و مشمولان خارج شده است بود، دوباره راه اندازی شد.

به گزارش تسنیم؛ سامانه سهام عدالت در نیمه دوم اسفندماه سال گذشته به نشانی www.samanese.ir رونمایی شد تا دارندگان سهام عدالت با مراجعه به آن از اوضاع صورت حساب خود آگاه شده است و در صورت میل به نسبت به تسویه باقیمانده اقساطشان اقدام کنند.

سامانه سهام عدالت دوباره در دسترس مشمولان قرار داده شد

بر این اساس تمامی مشمولان سهام عدالت و بازماندگان فوت شدگان این سهام، تنها تا آخر 31 شهریورماه می توانستند با وارد کردن اطلاعات هویتی مشمولان در سامانه سهام عدالت، از اوضاع صورت حساب مربوطه آگاه شده است و در صورت میل به نسبت به تسویه باقیمانده اقساط سهام عدالت اقدام کنند.

همچنین سامانه سهام عدالت از یکم مهرماه به مدت 10 روز به منظور بروزرسانی سیستم و تغییرات لازم، از دسترس عموم مشمولان خارج شد و با آخر این زمان، از امروز دوباره امکان ثبت شماره شبا، مشاهده صورت حساب و سایر خدمات این سامانه جهت مشمولان فراهم شده است است.

سامانه سهام عدالت که از ابتدای مهرماه به‌مدت ۱۰ روز به‌منظور بروزرسانی و اعمال تغییرات مورد نیاز از دسترس عموم و مشمولان خارج شده است بود، دوباره راه‌اندازی شد.

گفتنی است در پی برگزاری جلسه شورای عالی اصل 44 قانون اساسی در هفته گذشته، مهلت تسویه باقیمانده بدهی مشمولان سهام عدالت یک ماه دیگر تمدید شده است است و مشمولان در صورت میل به تا آخر مهرماه وقت دارند نسبت به تسویه مانده بدهی سهام عدالت خود اقدام کنند.

البته ورود شماره شبای حساب بانکی مشمولان در این سامانه جهت دریافت سود سهام عدالت تابع این مهلت نیست و مشمولان جهت ورود شماره شبای خود کماکمان وقت دارند.

واژه های کلیدی: شماره | سهام عدالت | سامانه سهام عدالت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs